Connectpoint otwiera biuro w Niemczech

Jakub Ładyński

Razem z lokalnym partnerem biznesowym, Wolfgangiem Kohl i firmą MVNECO GmbH, ConnectPoint otworzyło biuro na zachodzie Niemiec w Dusseldorfie.

Chcemy dostarczać coraz lepsze usługi naszym zagranicznym klientom. Otwarcie niemieckiego biura pozwoli nam lokalnie obsłużyć naszych klientów jak E.On i Stadtwerke Leipzig. To kolejny ekscytujący krok w dynamicznym rozwoju naszej spółki.

Dyrektorem zarządzającym został Kai Kulas, manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu firmami i projektami IT w Europie.

„Od czasu studiów ekonomicznych w Wuppertalu/Nottingham pracuję w branży danych – w sieciach danych, firmach telekomunikacyjnych. Pracowałem dla dużych organizacjach, takich jak E-Plus/Telefonica i średnich firmach, takich jak Net-Mobile AG. To, co zawsze mnie napędza, to nowe technologie i w jaki sposób mogę dzięki nim stworzyć wartości dla grupy klientów (B2C i BCB).

Miałem okazję rozpocząć pracę z ConnectPoint na początku ich drogi, otwierając biuro w Düsseldorfie na początku roku. ConnectPoint opracowuje innowacyjne technologie platformowe dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej i firm produkcyjnych. Zawsze myślą o tworzeniu większej wartości z danych w przedsiębiorstwach.

Wszystko się zgrało: firma skupia się na najnowszych technologiach i ma świetny zespół zróżnicowanych programistów i menedżerów. Poczułem ekscytacje z rozkręcania znowu prosperującej firmy, więc złożyłem podanie o stanowisko dyrektora generalnego. Miałem szczęście, że udziałowcy podzielali mój pogląd na temat przyszłości ConnectPoint GmbH. Otwarcie biura w sercu Düsseldorfu to dopiero początek!”

Witamy Kaia na pokładzie!