Nowa rodzina produktów Customer Excellence

Anna Sawicka

Za rozwiązaniem, które kupiliśmy, stoi ponad 20 lat doświadczenia z rynku energetycznego, a ilość funkcjonalności, które posiada, jest imponująca. Architektura nie była zgodna z charakterystyką naszych rozwiązań, w których stawiamy przede wszystkim na prostotę. Do tego doszły wyzwania związane z CSIRE i KSeF. Dlatego musieliśmy dostosować to, co kupiliśmy, do naszych standardów projektowania, jak i najnowszych wymogów rynku energetycznego. W ten sposób zbudowaliśmy rodzinę produktów Customer Excellence, którą tworzą:

Billing – rozwiązanie z “zaszytymi” algorytmami, spełniającymi wymogi zarówno sprzedawców, jak i dystrybutorów,

EBOK – narzędzie, które pozwala na profesjonalną obsługę klienta online, poprawiając wizerunek firmy i prowadząc do wzrostu satysfakcji klientów,  

Customer Care – platforma obsługująca najważniejsze, typowe dla branży procesy, m.in. zarządzanie przyłączeniami dla dyspozytorów, obsługa zmiany sprzedawcy dla obrotu, obsługa partnerów handlowych, contact center,

Windykacja dla utility – rozwiązanie skracające czas obsługi spraw, gwarantujące zgodność z aktualnymi wymogami prawa,

Smart Energy Hub – aplikacja do zarządzania danymi odczytowymi, wymiany informacji między billingiem a KSeF i CSIRE, analityki (np. bilansowania, czyszczenia i walidacji danych) oraz do sprawozdań i raportów.

Klient ma pełną dowolność w wyborze produktów z rodziny Customer Excellence: każdy produkt może być dostarczony osobno lub możemy wdrożyć całą rodzinę produktów.