Korzyści z pracy w ConnectPoint

Damian Witanowski

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI


Szkolenia
Nasze stabilne środowisko pracy ułatwia stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. Rozwój potencjału pracowników jest dla nas niezwykle ważny, dlatego wspieramy ich w podnoszeniu swoich kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich. Dofinansowujemy kursy, szkolenia i certyfikaty.
Współpraca z naszymi partnerami pozwala nam być na bieżąco nie tylko z trendami branżowymi, ale także umożliwia dostęp do najnowszych szkoleń. Warto zaznaczyć, że jako firma zawsze pomagamy w znalezieniu odpowiednich opcji doszkalających dopasowanych do potrzeb konkretnej osoby. Oferujemy także lekcje języków obcych, prowadzone przez profesjonalną szkołę językową.


Samorozwój zawodowy
Wiemy jak ważny jest rozwój w pracy, ale nie zawsze czas pozwala na skuteczną realizację planów nauki. W ConnectPoint postanowiliśmy to zmienić i oprócz standardowych szkoleń wprowadziliśmy program samorozwoju zawodowego. Program pozwala poszerzyć kompetencje oraz urozmaicić codzienną pracę na projektach. Przeznaczamy na niego dodatkowych 20 dni w roku niezależnych od urlopu.


Wymiana wiedzy
Stawiamy na współpracę w grupie, wymieniamy się wiedzą i wspieramy w rozwiązywaniu problemów. Jest to możliwe dzięki tematycznym gildiom, pozwalającym na wymianę doświadczeń z wykorzystywania danej technologii czy omówienie tematów projektowych. Dzielimy się wiedzą wewnątrz oraz na zewnątrz firmy – nasi pracownicy biorą udział w nagrywaniu podcastów, przygotowują artykuły oraz relacje z aktywności w ramach samorozwoju, które publikujemy między innymi na naszym blogu i w newsletterze.


ZADBAJ O ZDROWIE I DOBRE SAMOPOCZUCIE


Zdrowie psychiczne
Świadomie rozwijamy środowisko przyjazne pracownikowi. Wiemy jak ważne jest zdrowie psychiczne, dlatego na stałe współpracuje z nami coach i psycholog. Jako odpowiedzialny pracodawca, wspieramy pracowników w wyzwaniach w życiu zawodowym, jak również prywatnym. Wspólnie z psychologiem organizujemy indywidualne warsztaty z rozwoju osobistego, szkolenia z komunikacji, a chętni mogą uczestniczyć w cotygodniowych warsztatach mindfulness.


Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie jest ważne, dlatego zapewniamy pracownikom komfortowy pakiet opieki medycznej oraz prywatne ubezpieczenie na życie.


Aktywność sportowa
W zdrowym ciele zdrowy duch. Tak się składa, że sport jest ważną częścią życia dla naszych pracowników. Mając to na uwadze, zapewniamy rozszerzony wariant karty sportowej, umożliwiającej dostęp do ponad 4000 obiektów. Posiadamy firmową drużynę biegaczy, która stale się powiększa i uczestniczy w zorganizowanych wydarzeniach sportowych. Warto również wspomnieć o różnych wewnętrznych eventach sportowych, na przykład o „mundialu”, czyli turnieju piłkarzyków stołowych.


KOMFORT PRACY


Praca stacjonarna lub zdalna
Jesteśmy różni, dlatego zapewniamy możliwość pracy w preferowanym przez pracownika trybie – stacjonarnym w naszym świetnie wyposażonym biurze, hybrydowym lub całkowicie zdalnym. Niezależnie od wyboru miejsca pracy, zawsze zapewniamy profesjonalne narzędzia, dostosowane do potrzeb działu i stanowiska oraz realizowanego projektu. Wszystkie nasze biura są dobrze skomunikowane. W naszej centrali w Warszawie, zmotoryzowanym udostępniamy bezpłatne miejsca parkingowe.


Dress code i kultura organizacyjna
Dla nas to naturalne, że wszyscy mówimy sobie po imieniu, a dress code obowiązuje tylko przy spotkaniach z Klientami. Zarówno osoby doświadczone, jak i stawiające swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej, od pierwszych chwil spotkają się ze wsparciem oraz rodzinną atmosferą panującą w zespołach. Szanujemy się wzajemnie i doceniamy różnorodność.


Elastyczność i work-life balance
Stawiając na elastyczny model pracy, możemy skutecznie dbać o work-life balance pracowników. Każdy ma swoje przyzwyczajenia i obowiązki – zarówno zawodowe, jak i prywatne. Z tego powodu umożliwiamy indywidualne ustalenie godzin pracy.


Jasno określona i płaska struktura
W naszej strukturze na czele każdego zespołu technicznego stoi lider. Wszyscy możemy liczyć na bezpośredni kontakt z Zarządem. Jasno określona struktura pozwala nam na swobodę w zgłaszaniu pomysłów, organizowanie burz mózgów, ale również ogranicza formalności i gwarantuje szybkość działania w najważniejszych sprawach.


WYBIERZ DOBRĄ ATMOSFERĘ I ZGRANY ZESPÓŁ


Imprezy i spotkania integracyjne
Spotkania na kajakach czy spontaniczne wyjścia zespołowe nie są nam obce. Nasze zespoły projektowe mają dodatkowe budżety integracyjne, które pozwalają na jeszcze lepsze wzajemne poznanie na gruncie pozazawodowym. Nie rezygnujemy ze spotkań face to face również w sytuacji, gdy większość z nas pracuje zdalnie. Regularnie organizujemy firmowe imprezy i spotkania, bo dobre relacje koleżeńskie w zespole są w pracy niezbędne.


Program poleceń pracowniczych
Większość naszych procesów rekrutacyjnych kończy się zatrudnieniem odpowiednich osób dzięki programowi poleceń pracowniczych. Pracownicy bardzo chętnie korzystają z możliwości rekomendacji swoich koleżanek i kolegów, którzy posiadają wymagane przez nas kompetencje. Gdy nowozatrudniona osoba przepracuje w ConnectPoint minimum trzy miesiące, pracownik, który ją polecił otrzymuje bonus pieniężny.

Każdy z nas jest inny, w związku z czym każdy z nas potrzebuje w różnych momentach swojego życia czegoś innego. W ConnectPoint zależy nam na tym, by udogodnienia i oferowane przez nas benefity zmieniały się razem z nami nieustannie odpowiadając na potrzeby pracowników. W przypadku zainteresowania, zachęcam do sprawdzenia naszych aktualnych ofert pracy. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję do rozmowy ?