Spotkanie nad Pilicą, czyli piknik rodzinny ConnectPoint 2023

Iwona Elińska

W sobotę 24 czerwca jak co roku spotkaliśmy się na firmowym pikniku rodzinnym w Łejkówce nad Pilicą. 

Wspólną przygodę rozpoczęliśmy porannym spływem kajakami. Do wyboru mieliśmy dwie trasy: dwugodzinną oraz czterogodzinną – dla bardziej wymagających. Mimo przelotnego deszczu nikt nie narzekał i wszyscy szczęśliwie dopłynęliśmy na metę.
Po kajakach przyszedł czas na obiad z grilla, a potem na kolejną część integracji. 😉 Spływ Pilicą nie był jedyną atrakcją, przygotowaną dla nas na ten dzień. Mogliśmy też spróbować swoich sił w Bubble Football, czyli grze, w której każdy zawodnik ma na sobie nadmuchaną, dużą kulę. Ta część naszej integracji z pewnością na długo zostanie nam w pamięci. Podczas rozgrywki mogliśmy dać upust energii, sprawdzić siłę i celność, a do tego przez cały czas towarzyszyło nam mnóstwo śmiechu.

Graliśmy także w stołowe piłkarzyki XXL, czyli takie, gdzie w meczu bierze udział 8 osób. To była dobra okazja, aby przetestować, jak nam wychodzi współpraca zespołowa. 

Na miejscu dostępny był też flipper, który cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy. Ostatnią atrakcją, która czekała na nas w Łejkówce, był wakeboarding. Skusili się na niego ci nieco odważniejsi, co nie znaczy, że chętnych było mało.
Na koniec rozpaliliśmy ognisko i zajadaliśmy się pieczonymi kiełbaskami.
Podczas spotkania nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych. Zaopiekowały się nimi świetne animatorki, które potrafiły doskonale wzbudzić zainteresowanie dzieci i dostarczyły im mnóstwo rozrywki. Rodzice zyskali więcej czasu dla siebie i na integrację z koleżankami i kolegami z firmy. 

Rodzinny piknik zespołu ConnectPoint jest już tradycją. Z każdym rokiem staramy się urozmaicić go o kolejne, często nieszablonowe atrakcje. Ta forma integracji cieszy się u nas dużą popularnością, dlatego już zaczynamy myśleć, czym zaskoczymy nasze koleżanki i naszych kolegów za rok.