Data Scientist

Warszawa/ Częstochowa/ Zdalnie

ConnectPoint specjalizuje się w integracji IoT i IT/OT. Łączymy wiedzę branżową z integracją systemów, tworzeniem oprogramowania, przetwarzaniem danych, GIS, BI i kompetencjami w zakresie uczenia maszynowego. Naszymi klientami są zarówno największe międzynarodowe koncerny, jak i lokalni dostawcy energii, wody i ciepła.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Czyszczenie, analiza i prognozowanie danych z obszaru energetyki i przemysłu (najczęściej szeregów czasowych)
  • Implementacja algorytmów zaproponowanych przez ekspertów merytorycznych

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów w oparciu o Data Science i Machine Learning
  • Stosujesz uczenie nadzorowane i uczenie nienadzorowane w algorytmach/modelach ML
  • Posiadasz doświadczenie z językiem programowania Python oraz frameworkami DS/ML (pandas, numpy, matplotlib, scikit-learn itp.)
  • Dobrze znasz Jupyter notebook, Azure, Docker, Git oraz technikę do analizy time series data
  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala na swobodną, codzienną komunikację
  • Cechuje Cię skrupulatność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność rozwiązywania problemów, a poczucie humoru będzie dodatkowym atutem 😊
  • Dodatkowo cenimy znajomość PySpark, message queue/ message broker, microservices, Luigi, Airflow

Jakie korzyści możesz zyskać?

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport)
  • Uczestnictwo w szkoleniach i kursach (jesteśmy partnerem m.in. Microsoft)
  • Wsparcie w rozwoju od wewnętrznego psychologa i coacha
  • Pracę z międzynarodowymi klientami nad ciekawymi projektami w nowoczesnych technologiach
  • Zespół, który codziennie motywuje do działania
  • Nieformalną atmosferę i elastyczne godziny pracy
  • Dowolną formę współpracy

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  1. Analiza otrzymanej aplikacji
  2. Wstępna rozmowa telefoniczna – omówienie kwestii formalnych
  3. Rozmowa techniczna online – poznasz przyszłego przełożonego
  4. Rozmowa online z CEO, CTO i HR – szerzej porozmawiamy o współpracy
  5. Decyzja z informacją zwrotną