Java Programmer

Warszawa/ Częstochowa/ Zdalnie

ConnectPoint specjalizuje się w integracji IoT i IT/OT. Łączymy wiedzę branżową z integracją systemów, tworzeniem oprogramowania, przetwarzaniem danych, GIS, BI i kompetencjami w zakresie uczenia maszynowego. Naszymi klientami są zarówno największe międzynarodowe koncerny, jak i lokalni dostawcy energii, wody i ciepła.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań
  • Kontakt z klientem w sprawach wymagających wiedzy technicznej na temat projektu
  • Zarządzanie czasem pracy w celu terminowego dostarczania rozwiązań

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Doświadczenie w Java/Spring i aplikacjach rozproszonych
  • Znajomość JSON, REST/SOAP i mikroserwisów
  • Znajomość OOP i koncepcji SOLID
  • Znajomość i doświadczenie z wzorcami projektowymi
  • Dodatkowy atut – doświadczenie w vert.x
  • Tytuł inżyniera/licencjata lub magistra w informatyce lub inżynierii oprogramowania/komputerowej, lub stopień naukowy w podobnej dziedzinie technicznej, lub odpowiednie doświadczenie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, wielozadaniowość, otwartość, orientacja na potrzeby klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Jakie korzyści możesz zyskać?

  • Wsparcie w rozwoju od wewnętrznego psychologa i coacha
  • Uczestnictwo w szkoleniach i kursach (jesteśmy partnerem m.in. Microsoft)
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport)
  • Pracę z międzynarodowymi klientami nad ciekawymi projektami w nowoczesnych technologiach
  • Zespół, który codziennie motywuje do działania
  • Nieformalną atmosferę i elastyczne godziny pracy