Junior DevOps Engineer

Warszawa/ Częstochowa/ Zdalnie

ConnectPoint specjalizuje się w integracji IoT i IT/OT. Łączymy wiedzę branżową z integracją systemów, tworzeniem oprogramowania, przetwarzaniem danych, GIS, BI i kompetencjami w zakresie uczenia maszynowego. Naszymi klientami są zarówno największe międzynarodowe koncerny, jak i lokalni dostawcy energii, wody i ciepła.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wdrażanie i utrzymywanie środowisk chmurowych
  • Optymalizacja procesów CI/CD
  • Opieka nad środowiskami on-prem

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Minimum półroczne doświadczenie z Kubernetes oraz środowiskiem chmurowym Azure lub AWS/GCP
  • Masz przynajmniej podstawową wiedzę o podejściu Infrastructure as Code oraz wspierających go narzędzi (Ansible, Terraform)
  • Potrafisz umiejętnie korzystać z języków skryptowych (Python i/lub POSIX shell)
  • Znasz podstawy funkcjonowania systemów baz danych (np. PostgreSQL) oraz masz doświadczenie w administracji brokerami wiadomości (np. Kafka)
  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala na swobodną, codzienną komunikację
  • Cechuje Cię skrupulatność, komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, a poczucie humoru będzie wielkim atutem 😊
  • Dodatkowo cenimy pierwsze doświadczenie z systemem do monitoringu Prometheus

Jakie korzyści możesz zyskać?

  • Wsparcie w rozwoju od wewnętrznego psychologa i coacha
  • Uczestnictwo w szkoleniach i kursach (jesteśmy partnerem m.in. Microsoft)
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport)
  • Pracę z międzynarodowymi klientami nad ciekawymi projektami w nowoczesnych technologiach
  • Zespół, który codziennie motywuje do działania
  • Nieformalną atmosferę i elastyczne godziny pracy