Software Developer (Java)

Warszawa/ Częstochowa/ Opole/ Zdalnie

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wytwarzanie oprogramowania w zespole programistów
  • Wytwarzanie skryptów automatyzujących wdrożenia (CI/CD) na środowiska testowe oraz produkcyjne
  • Konfiguracja środowisk wdrożeniowych pod wymogi aplikacji

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Masz minimum trzyletnie doświadczenie z językiem programowania Java
  • Posiadasz zaawansowaną znajomość GitLab CI/CD oraz stosujesz dobre praktyki programistyczne i wzorce projektowe (np. SOLID)
  • Znasz bazy danych przebiegów czasowych (timeseries, tj. InfluxDB, Timescale) oraz nierelacyjne bazy danych (NoSQL, tj. MongoDB)
  • Dysponujesz praktyczną wiedzą o ruchu sieciowym (nginx) i asynchronicznych kolejkach komunikatów (ActiveMQ, Kafka)
  • Stosowałeś narzędzia do konteneryzacji (tj. Docker, Kubernetes)
  • Możesz pochwalić się pierwszym doświadczeniem z Vert.x framework
  • Cechuje Cię skrupulatność, odpowiedzialność, komunikatywność, a poczucie humoru i chęć rozwoju w obszarze DevOps będzie wielkim atutem 😊
  • Dodatkowo cenimy znajomość technologii IoT (MQTT, LoRaWAN) oraz technologii Frontend (Angular itp.) i narzędzia Grafana

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  • Analiza otrzymanej aplikacji
  • Wstępna rozmowa telefoniczna – omówienie kwestii formalnych
  • Rozmowa techniczna online
  • Decyzja z informacją zwrotną

Widełki płacowe

UoP: 12500 – 16000 PLN brutto
B2B: 15000 – 20000 PLN net + VAT

Oferujemy

ZAUFANIE

przy minimalnej kontroli przekazujemy zadania i pozostawiamy możliwie dużo swobody przy ich realizacji, dając pracownikom przestrzeń na inicjatywę, odpowiedzialność i kreatywność.

WSPÓŁPRACA

doceniamy synergię grupy, dlatego pomagamy sobie wzajemnie w rozwiązywaniu problemów, poszerzaniu wiedzy i poszukiwaniu informacji.

WORK-LIFE BALANCE

uważamy, że praca powinna przynosić satysfakcję i stanowić jeden, a nie jedyny, z elementów życia, dlatego wspieramy pracowników w poszukiwaniu swoich pasji (program rozwojowy) i szanujemy ich prywatność.

PROSTA KOMUNIKACJA

cenimy sobie otwartość i szczerą wymianę zdań. Aby wspierać umiejętności komunikacyjne pracowników oferujemy wsparcie coacha oraz program rozwojowy, w którym można wzmacniać swoje miękkie umiejętności.

ELASTYCZNOŚĆ

rytm pracy dostosowujemy do potrzeb projektu, współpracowników i własnych możliwości. Dlatego stosujemy job crafting. Pracujemy hybrydowo, ponieważ dostrzegamy zalety pracy zdalnej, ale też cenimy sobie osobiste relacje, więc staramy się również pracować w biurze, aby dać możliwość członkom zespołów na spotkania w realu.

Nasz zespół

Każdy rok pokazuje, że rośniemy w siłę. Obecnie nasz zespół tworzy blisko 100 osób posiadających zróżnicowane kompetencje i poziom doświadczenia zawodowego. Dzięki temu realizujemy innowacyjne projekty na najwyższym poziomie, a nasi pracownicy mają możliwość rozwoju niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Zdjęcie pracowników-1
Zdjęcie pracowników-2
Zdjęcie pracowników-4