Dane z liczników źródłem lepszych procesów biznesowych

Zadbaj o poprawność swoich danych licznikowych. Wykorzystaj je w różnych obszarach działalności.

Webinar na żądanie [40 min]

Obejrzyj nagranie

O Webinarze

Telemetria w ciepłownictwie często jest traktowana jako obowiązek, a nie szansa. Jednak dane licznikowe pozwalają nam nie tylko dobrze rozliczać klientów, ale też wykrywać problemy w infrastrukturze i poznawać wzorce zachowań klientów.

ConnectPoint od 10 lat pracuje ze spółkami ciepłowniczymi w Polsce (Veolia, PGE) i za granicą (Leipziger Stadtwerke) nad wykorzystywaniem możliwości danych z infrastruktury. Chcemy podzielić się z Państwem na tej prezentacji naszą wiedzą i rozwiązaniami z tych wdrożeń.

Na tym Webinarze dowiesz się:

Jak zarządzać danymi z liczników i je wykorzystać

Jaka jest rola i zalety własnej bazy danych licznikowych

Do czego, oprócz fakturowania, można wykorzystać dane licznikowe

Jak zautomatyzować proces zarządzania danymi licznikowymi

Jak łatwo wdrożyć rozwiązanie w organizacji

W jaki sposób przejść od wyszukiwania błędów do zaawansowanej analizy danych

Prelegenci

Marek Zając ConnectPoint GmbH

 

Chief of Data Science Team, Industry Expert

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe związane z branżą energetyczną i ciepłowniczą. Przez kilkanaście lat zajmował się budową systemów służących optymalizacji pracy źródeł i systemów ciepłowniczych. W ConnectPoint buduje algorytmy do optymalizacji infrastruktury i wspiera klientów swoją wiedzą branżową.

Paweł Kozłowski ConnectPoint

 

Product Owner Smart RDM i Smartvee

W ConnectPoint odpowiada za rozwój kluczowych produktów: Smartvee i Smart RDM. Smartvee pozwala gromadzić, porządkować i analizować dane z liczników. Prowadził wdrożenie produktu m.in. w PEC Bełchatów. Wcześniej rozwijał produkty dla bankowości, teleinformatyki i przemysłu.

Agnieszka Biłko ConnectPoint

 

Sales Director

Posiada bogate doswiaczenie w sprzedazy oraz budowaniu trwałych relacji z klientami i partnerami. Jej umiejetność przekazywania wiedzy i intuicja biznesowa jest od wielu lat doceniana przez klientów przy ich wyborze ścieżki technologicznego rozwoju. W ConnectPoint odpowiada za kluczowych klientów.

Logo smartvee

Smartvee to intuicyjna aplikacja do gromadzenia, weryfikowania, poprawiania i porządkowania danych z liczników. Stworzona dla Zakładów Ciepłowniczych, Wodociągów oraz Sprzedawców energii elektrycznej.

Dowiedz się więcej