Dołącz do zespołu

Jesteśmy integratorem i software housem. Nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci o wysokich kompetencjach technicznych.
Tworzymy własne produkty i pracujemy dla Klientów na całym Świecie. Posiadamy unikalną na rynku wiedzę na temat przemysłu i energetyki. Łączymy ją z najlepszym doświadczeniem w obszarze nowoczesnych technologii, by zmieniać te branże na lepsze, wspierając ich zrównoważony rozwój.
Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z profesjonalistami, którzy tak jak my chcą kreować świat i mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Jeśli jesteś jednym z nich i chcesz z nami pracować, koniecznie napisz do nas.
Blog

PRACA ZDALNA

Posiadamy trzy biura – w Polsce oraz w Niemczech. Praca zdalna jest więc od zawsze naszą codziennością, ponieważ większość projektów realizujemy wspólnie. Obecnie, spora część z nas pracuje z domu, ale cenimy sobie również spotkania „face to face” i łączymy pracę na odległość z możliwością korzystania z komfortowego biura.

PŁASKA STRUKTURA

Nieustannie się rozwijamy, ale wciąż stawiamy na prostą i przyjazną strukturę. Wypracowaliśmy swój własny model pracy, który naprawdę działa. Dzięki niemu każdy ma wpływ na funkcjonowanie firmy, a formalności ograniczyliśmy do minimum.

TRANSPARENTNOŚĆ

Cenimy sobie przejrzystą komunikację. Działamy w oparciu o jasno określoną wizję i misję firmy, a wszystkie zasady dotyczące pracy, ścieżki kariery, możliwości rozwoju i szkoleń, premii czy benefitów spisane są w wewnętrznym portalu i dostępne dla wszystkich.

ROZWÓJ

Stawiamy na rozwój naszych pracowników, bo ich wiedza i umiejętności są motorem działania firmy. Finansujemy indywidualne szkolenia, kursy i certyfikaty, naukę języków obcych. Posiadamy firmowy program samorozwoju zawodowego, na który przeznaczamy dodatkowe dni niezależne od urlopu.

WYPOSAŻENIE MIEJSCA PRACY

Wiemy jak ważne w pracy jest komfortowe otoczenie i odpowiednie narzędzia. Niezależnie od tego, czy wybierzesz pracę w naszym nowoczesnym biurze, czy w trybie zdalnym, będziesz miał do swojej dyspozycji dwa monitory, laptop oraz inne niezbędne sprzęty w Twoim projekcie.

NAJLEPSZY ZESPÓŁ NA ŚWIECIE

Firma to ludzie, a ludzie to zespół. My mamy najprawdopodobniej ten najlepszy na świecie. Działamy w oparciu o współpracę w grupie, wymieniamy się wiedzą i wspieramy w rozwiązywaniu problemów. Nasze nowe rekrutacje w dużej mierze są wynikiem programu poleceń pracowniczych, bo po prostu lubimy ze sobą pracować.

BENEFITY

Fakt, że nie samą pracą człowiek żyje jest dla nas jedną z najważniejszych zasad. Wiemy również, że praca jest łatwiejsza, gdy jest przyjemna i towarzyszy jej dobre samopoczucie. Dlatego oferujemy pracownikom wiele udogodnień, dodatkowych świadczeń i benefitów.

BLOG

Więcej o korzyściach znajdziesz tutaj