Od Monitorowania Produkcji do Predictive Maintenance

Optymalizacja produkcji krok po kroku. Przetestowane podejście do transformacji cyfrowej w przemyśle.

Webinar na żądanie [50 min]

Obejrzyj nagranie

O Webinarze

Efektywne zarządzanie produkcją należy zacząć od podstaw. Aby dobrze wprowadzić zaawansowane algorytmy do naszych procesów, musimy wcześniej wykonać kilka kroków.

ConnectPoint, już od 10 lat, pracuje na rzecz optymalizacji produkcji w Europie. Pomogliśmy firmom, takim jak TwinningsMPWiK Wrocław czy PGE, w pełni wykorzystać możliwości ich linii produkcyjnych, przedłużyć żywotność maszyn i poprawić wyniki produkcji.

Podczas webinaru, razem z naszymi partnerami: Microsoft i Seeq, opowiemy o skutecznym podejściu do cyfryzacji przemysłu.

Na tym Webinarze dowiesz się o:

Elementach systemu do zarządzania produkcją

Pierwszym kroku do cyfryzacji produkcji - Centralne Repozytorium Danych

Sprawdzonych narzędziach do zarządzania danymi, ich czyszczenia i analizy

Monitorowaniu produkcji w czasie rzeczywistym - Jak to osiągnąć?

Raportowaniu z produkcji - Jak to usprawnić?

Prelegenci

Mateusz Stefański Microsoft

Digital Architect

W Microsoft wspiera największych klientów w Transformacji Cyfrowej. Specjalizuje się w zarządzaniu zmianą, rozwoju systemów i wdrażaniu innowacji. Wcześniej, m.in. pracował jako CIO w firmie Orlen oraz pełnił funkcję doradcy zarządu do spraw informatyki w Tauron Energia.
Na webinarze opowie o sprawdzonych sposobach przeniesienia operacji w świat cyfrowy.

Paweł Kozłowski ConnectPoint

Product Owner Smart RDM i Smartvee

W ConnectPoint odpowiada za rozwój kluczowych produktów: Smartvee i Smart RDM. Smartvee pozwala gromadzić, porządkować i analizować dane z liczników. Prowadził wdrożenie produktu m.in. w PEC Bełchatów. Wcześniej rozwijał produkty dla bankowości, teleinformatyki i przemysłu.

Tomasz Węgrzyn ConnectPoint

Osisoft Product Manager

W ConnectPoint jest odpowiedzialny za wdrożenia, rozbudowę oraz usługi związane z systemem Osisoft PI – systemem do zbierania i analizowania danych z maszyn i procesów produkcyjnych.Wspiera klientów, takich jak PGE, Veolia i Mondi. Ponadto, rozwija produkt do monitorowania systemów infrastruktury krytycznej.