BI Developer Warszawa/ Częstochowa/ Zdalnie

Jakie będą Twoje zadania?

  • Tworzenie rozwiązań raportowych w narzędziach raportowych klasy Tableau/Power BI

  • Przygotowanie raportów ad-hoc typu SQL

  • Projektowanie i tworzenie struktury baz danych

  • Tworzenie procesów zasilania struktur raportowych danymi

  • Utrzymanie i modyfikacje istniejących systemów raportowych i procesów ETL

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Minimum dwuletnie doświadczenie związane z narzędziami do raportowania Tableau/Power BI

  • Komercyjne doświadczenie związane z procesami ETL oraz językiem zapytań T-SQL

  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala na swobodną, codzienną komunikację

  • Cechuje Cię skrupulatność i komunikatywność, a poczucie humoru będzie dużym atutem ?

  • Dodatkowo cenimy doświadczenie z Azure i Java

Widełki płacowe

5000 – 10000 pln

Oferujemy

ZAUFANIE

przy minimalnej kontroli przekazujemy zadania i pozostawiamy możliwie dużo swobody przy ich realizacji, dając pracownikom przestrzeń na inicjatywę, odpowiedzialność i kreatywność.

WSPÓŁPRACA

doceniamy synergię grupy, dlatego pomagamy sobie wzajemnie w rozwiązywaniu problemów, poszerzaniu wiedzy i poszukiwaniu informacji.

WORK-LIFE BALANCE

uważamy, że praca powinna przynosić satysfakcję i stanowić jeden, a nie jedyny, z elementów życia, dlatego wspieramy pracowników w poszukiwaniu swoich pasji (program rozwojowy) i szanujemy ich prywatność.

PROSTA KOMUNIKACJA

cenimy sobie otwartość i szczerą wymianę zdań. Aby wspierać umiejętności komunikacyjne pracowników oferujemy wsparcie coacha oraz program rozwojowy, w którym można wzmacniać swoje miękkie umiejętności.

ELASTYCZNOŚĆ

rytm pracy dostosowujemy do potrzeb projektu, współpracowników i własnych możliwości. Dlatego stosujemy job crafting .Pracujemy hybrydowo, ponieważ dostrzegamy zalety pracy zdalnej, ale też cenimy sobie osobiste relacje, więc staramy się również pracować w biurze, aby dać możliwość członkom zespołów na spotkania w realu.

Nasz zespół

Każdy rok pokazuje, że rośniemy w siłę. Obecnie nasz zespół tworzy blisko 100 osób posiadających zróżnicowane kompetencje i poziom doświadczenia zawodowego. Dzięki temu realizujemy innowacyjne projekty na najwyższym poziomie, a nasi pracownicy mają możliwość rozwoju niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Zdjęcie pracowników-1
Zdjęcie pracowników-2
Zdjęcie pracowników-3
Zdjęcie pracowników-4