Embedded Software Engineer

Warszawa/ Częstochowa/ Opole/ Zdalnie

Jakie będą Twoje zadania?

  •  Rozwijanie firmware do naszych urządzeń pomiarowych na ESP32 w C/C++

  •  Współpraca przy rozwoju systemu do zarządzania zdalnymi aktualizacjami

  •  Kontakt z klientem w sprawach wymagających wiedzy technicznej na temat projektu (sporadycznie)

Jakie są nasze oczekiwania?

  •  Masz minimum trzyletnie doświadczenie z systemami wbudowanymi, mikrokontrolerami ESP32 i językiem C/C++

  •  Dysponujesz praktyczną wiedzą o Arduino, GitLab CI/CD oraz MQQT

  •  Możesz pochwalić się znajomością języka programowania (np. Python, Node.JS)

  •  Twoja znajomość języka angielskiego pozwala na swobodną, codzienną komunikację

  •  Cechuje Cię skrupulatność, odpowiedzialność, komunikatywność, a poczucie humoru i zainteresowanie tematyką elektryczności będzie wielkim atutem 😊

  •  Dodatkowo cenimy znajomość technologii z obszaru IoT oraz Node-Red i YAML

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  •  Analiza otrzymanej aplikacji

  •  Wstępna rozmowa telefoniczna – omówienie kwestii formalnych

  •  Rozmowa techniczna online – porozmawiamy o technicznych aspektach

  •  Decyzja z informacją zwrotną

Widełki płacowe

UoP: 9000 – 13000 PLN brutto

B2B: 14000 – 19000 PLN netto + VAT

Oferujemy

ZAUFANIE

Przy minimalnej kontroli przekazujemy zadania i pozostawiamy możliwie dużo swobody podczas ich realizacji, dając pracownikom przestrzeń na inicjatywę, odpowiedzialność i kreatywność.

WSPÓŁPRACA

Doceniamy synergię grupy, dlatego pomagamy sobie wzajemnie w rozwiązywaniu problemów, poszerzaniu wiedzy i poszukiwaniu informacji.

WORK-LIFE BALANCE

Uważamy, że praca powinna przynosić satysfakcję i stanowić jeden, a nie jedyny, z elementów życia, dlatego wspieramy pracowników w poszukiwaniu swoich pasji (program rozwojowy) i szanujemy ich prywatność.

PROSTA KOMUNIKACJA

Cenimy sobie otwartość i szczerą wymianę zdań. Aby pracownicy mogli pogłębiać kompetencje komunikacyjne, oferujemy wsparcie coacha oraz program rozwojowy, w którym można wzmacniać swoje miękkie umiejętności.

ELASTYCZNOŚĆ

rytm pracy dostosowujemy do potrzeb projektu, współpracowników i własnych możliwości. Dlatego stosujemy job crafting. Pracujemy hybrydowo, ponieważ dostrzegamy zalety pracy zdalnej, ale też cenimy sobie osobiste relacje, więc staramy się również pracować w biurze, aby dać możliwość członkom zespołów na spotkania w realu.

Nasz zespół

Każdy rok pokazuje, że rośniemy w siłę. Obecnie nasz zespół tworzy ponad 140 osób posiadających zróżnicowane kompetencje i inne doświadczenie zawodowe. Dzięki temu realizujemy innowacyjne projekty na najwyższym poziomie, a nasi pracownicy mają możliwość rozwoju niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Zdjęcie pracowników-1
Zdjęcie pracowników-2
Zdjęcie pracowników-4